předměty  e-mail
     
Mgr. et Mgr. Václav Laštovka TV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Radka Florianová M, Ch Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Bc. Petr Gabriel  STV, TV, ICT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Antonín Knížek STV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Lukáš Mencl  TV, Ch, BIE Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Ing. Mihran Ohanes  Aj, ICT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
     
Mgr. Olga Sedláčková  Rj, D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
     
Mgr. Alena Grigová Nj, Z, TA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Filip Schinabek  Aj  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
     
Bc. Jiří Jandl M, Fy  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
     
Mgr. Andrea Nagyová Čj, D, JP, TA   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Ing. Karel Průcha, CSc. EKO, ÚČ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Martin Zíbar ICT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Tomáš Buriánek  TV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Jana Václavová BP, KRIM, KLG, KYN Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. et Bc. Eva Uxová PA  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Bc. Drahuše Kohoutová Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Bc. Stanislav Beníšek  KYN Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
PhDr. Josef Vlček  KLG, BP, KRIM Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Lenka Žemličková KNJ, NJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Hana Vastlová  ČJ, APS, JP, TA, ON Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Barbora Čechurová  PR, EPRP, SPR Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Jakub Brada   PR, EPRP Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Jitka Malátová  SP, RČ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuality

Vyhlášení termínů praktických a ústních zkoušek...

+ více

Jmenování zkušební komise MZ podzim 2019

+ více

Poděkování PČR za součinnost našich žáků

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s. r. o., střední škola